Workflow participants (8.x-2.5) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Apply
bs: Primjeni

en: Enter a comma separated list of user names.
bs: Unesite listu korisničkih imena, odvojenu zarezima.
