Workflow participants (8.x-2.5) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Transition
hu: Átmenet

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Participants
hu: Résztvevők

en: Values
hu: Értékek

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Enter a comma separated list of user names.
hu: Felhasználónevek listája vesszővel elválasztva.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Content moderation
hu: Tartalommoderáció

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Moderation state transitions
hu: Moderációs állapotátmenetek

en: Content moderation state
hu: Tartalom moderációs állapota
