Workflow participants (8.x-2.5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Published
kk: Жарияланған

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Permissions
kk: Құқықтары
