Workflow participants (8.x-2.5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: About
ku: دەربارە
