Workflow participants (8.x-2.5) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
