Workflow participants (8.x-2.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Permissions
si: අවසර

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
