Workflow participants (8.x-2.5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
