Workflow participants (8.x-2.6) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: Cancel
id: Batal

en: Content type
id: Jenis konten

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Transition
id: Transisi

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Apply
id: Terapkan

en: Values
id: Nilai

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Enter a comma separated list of user names.
id: Masukkan daftar nama pengguna yang dipisahkan koma.

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Content moderation
id: Moderasi konten

en: Asc
id: Urutan turun

en: Content moderation state
id: Status moderasi konten
