Workflow participants (8.x-2.6) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
