Workflow participants (8.x-2.6) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Content type
se: Šládja

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
