Workflow participants (8.x-2.6) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Sort by
sr: Сортирај по
