Workflow Required by State (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: First
he: ראשון

en: Second
he: שניה

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Third
he: שלישי

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי
