Workflow Required by State (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: First
hu: Első

en: Second
hu: Második

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Third
hu: Harmadik

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai
