Workflow Required by State (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: First
ru: Первый

en: Second
ru: Секунда

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Third
ru: Третий

en: Third party settings
ru: Сторонние настройки
