Workflow Required by State (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: First
tr: Birinci

en: Second
tr: Saniye

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Third
tr: Üçüncü

en: Third party settings
tr: Üçüncü parti ayarları
