Workflow Required by State (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Creation
ca: Creació

en: First
ca: Primer

en: Second
ca: Segon

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Third
ca: Tercer

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers
