Workflow Required by State (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: First
da: Første

en: Second
da: Sekund

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Third
da: Tredje

en: Third party settings
da: Tredjepartsindstillinger
