Workflow Required by State (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: First
et: Esimene

en: Second
et: Sekund

en: Workflow
et: Töövoog

en: Third
et: Kolmas

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded
