Workflow Required by State (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: First
fr: Premier

en: Second
fr: Seconde

en: Workflow
fr: Processus

en: Third
fr: Troisième

en: Third party settings
fr: Paramètres des tierces-parties
