Workflow Required by State (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: First
pt: Primeiro

en: Second
pt: Segundo

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Third
pt: Terceiro

en: Third party settings
pt: Configurações de terceiros
