Workflow Required by State (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Creation
es: Creación

en: First
es: Primero

en: Second
es: Segundo

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Third
es: Tercero
