Workflow Required by State (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Creation
de: Schöpfung

en: First
de: Anfang

en: Second
de: Sekunde

en: Workflow
de: Arbeitsablauf

en: Third
de: Drittens

en: Workflow states
de: Arbeitsablaufzustände
