Workflow Required by State (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Creation
oc: Creacion

en: First
oc: Primièr

en: Second
oc: Segonda

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Third
oc: Tresième
