Workflows Field (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: State
ca: Estat

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Workflow Settings
ca: Paràmetres del flux de treball

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
ca: Flux de treball %workflow: Utilitza la transició %transition.
