Workflows Field (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: State
ja: 状態

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Workflow Settings
ja: ワークフローの設定

en: Workflows
ja: ワークフロー

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
ja: %workflow ワークフロー: %transitionの遷移を使用してください。
