Workflows Field (2.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: State
uk: Стан

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Initial state
uk: Початковий стан

en: Workflow Settings
uk: Налаштування документообігу

en: Workflows
uk: Варіанти документообігу

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
uk: Документообіг %workflow: Використовуйте перехід %transition.

en: Workflows Field
uk: Поле робочих процесів
