Workflows Field (2.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: State
hu: Állapot

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Workflow Settings
hu: Munkafolyamat beállításai

en: Workflows
hu: Munkafolyamatok

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
hu: %workflow munkafolyamat: %transition átmenet használata.
