Workflows Field (2.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: State
id: Status

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Workflow Settings
id: Pengaturan workflow

en: Workflows
id: Alur kerja

en: %workflow workflow: Use %transition transition.
id: Alur kerja %workflow: Gunakan transisi %transition.
