Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
