Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Help
de: Hilfe

en: Page title
de: Seitentitel

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen
