Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
