Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
