Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
