Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Help
pt: Ajuda

en: Page title
pt: Título da página

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador
