Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
