Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky
