Workflows of AI (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
