workout (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Summary
da: Resumé

en: Custom
da: Tilpasset

en: Users
da: Brugere

en: About
da: Om

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
