workout (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Users
de: Benutzer

en: About
de: Über

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args
