workout (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Custom
fi: Oma

en: Users
fi: Käyttäjät

en: About
fi: Tietoja

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
