workout (8.x-3.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Summary
fr: Résumé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Users
fr: Utilisateurs

en: About
fr: À propos

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
