workout (8.x-3.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Summary
hr: Sažetak

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Users
hr: Korisnici

en: About
hr: Opis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
