workout (8.x-3.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Summary
hu: Összegzés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Users
hu: Felhasználók

en: About
hu: Leírás

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Workout
hu: Edzés
