workout (8.x-3.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Summary
ru: Сводка

en: Custom
ru: Собственная

en: Users
ru: Пользователи

en: About
ru: Информация

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
