workout (8.x-3.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Summary
uk: Резюме

en: Custom
uk: Власний

en: Users
uk: Користувачі

en: About
uk: Про модуль

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
