workout (8.x-3.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Summary
ca: Resum

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Users
ca: Usuaris

en: About
ca: Detalls

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
