workout (8.x-3.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Summary
es: Resumen

en: Custom
es: Personalizado

en: Users
es: Usuarios

en: About
es: Acerca de

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
