workout (8.x-3.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Summary
it: Sommario

en: Custom
it: Personalizzato

en: Users
it: Utenti

en: About
it: Informazioni

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
