workout (8.x-3.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Summary
cs: Souhrn

en: Custom
cs: Vlastní

en: Users
cs: Uživatelé

en: About
cs: Popis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
