workout (8.x-3.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Summary
ja: 概要

en: Custom
ja: カスタム

en: Users
ja: ユーザー

en: About
ja: アバウト

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
